Filma Me Titra Shqip: K-9

101 min 1989 6 / 665
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Apr 28, 1989
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.589
Shikime: 2421
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Detektivi Majkëll Dulej ka për detyrë të kapë një kriminel dhe i jepet për partner një qen inteligjent policie. Të dy përfundimisht krijojnë një lidhje dhe përpiqen të kapin kriminelin së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR