Filma Me Titra Shqip: K-9: P.I.

95 min 2002 5.7 / 109
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Jul 30, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.297
Shikime: 3220
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Detektivi Majk Dulli dhe qeni i tij besnik Xherri Li duhet te bashkëpunojnë me dy partnerë të rinj, rreshteren Uelles dhe qenin e saj, Zeusin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR