Filma Me Titra Shqip: Annie

119 min 2014 6.2 / 980
Kategoria: Komedi Dramatik Familje
Viti: Dec 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.27
Shikime: 5383
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e birësuar, i cili jeton me nënën e saj sheh ndryshimin e jetës kur një biznesmen kandidon për kryetar të bashkësish në Nju Jork i cili bën një lëvizje gjate fushatës dhe merret me atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR