Filma Me Titra Shqip: Sibel

95 min 2019 6.9 / 53
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 4, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 2.636
Shikime: 3148
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E refuzuar nga fshatarët e tjerë, një grua memece del për gjueti për të gjetur një ujk në pyllin afërt, duke sjellë frikë dhe fantazi në mendjet e grave të fshatit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR