Filma Me Titra Shqip: The Stone Eater

109 min 2018 6.3 / 3
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Sep 30, 2018
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 0.6
Shikime: 2656
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çezare, një kontrabandist i të huajve gjen trupin e pajetë të famullit të tij, Fausto në një luginë të largët. Policia dyshon tek ai dhe për këtë arsye, atij i duhet të qëndrojë i izoluar për të përballuar të vërtetën e dhimbshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR