Filma Me Titra Shqip: Captive

89 min 2021 9.3 / 3
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Jan 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.869
Shikime: 3694
Pershkrimi
Një grua parashikon jetën e saj pasi vuan nga ankthi dhe depresioni.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR