Filma Me Titra Shqip: Great White

91 min 2021 5.7 / 19
Kategoria: Horror Thriller
Viti: May 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 81.283
Shikime: 3833
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një fluturim argëtues në një vend të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerë kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata janë bllokuar në një gomone, 100 milje nga bregu me peshkaqenë që hanë njerëz që fshihen nën sipërfaqe.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR