Filma Me Titra Shqip: Into the Woods

125 min 2014 5,7 / 3178
Kategoria: Fantazi Komedi
Viti: Dec 24, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,889
Shikime: 738
Pershkrimi
Një shtrigë u jep mësime të rëndësishme personazheve të ndryshëm të përrallave më të famshme nga Vëllezërit Grimm për fëmijë siç janë Kësulëkuqja, Hirushja, Xheku dhe fasulet magjike dhe Rapunzel.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR