Filma Me Titra Shqip: In the Earth

107 min 2021 5.9 / 17
Kategoria: Horror
Viti: Apr 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.428
Shikime: 1855
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa bota kërkon për një kurë ndaj një virusi katastrofik, një shkencëtar dhe një rojtare pylli ndërmarrin një udhëtim thellë në pyll për kërkimin e një qendre kërkimore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR