Filma Me Titra Shqip: Locked In

90 min 2021 6 / 4
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: May 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.229
Shikime: 3567
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një nënë e vet duhet të mbrojë vajzën e saj dhe veten gjatë një vjedhje që shkon keq në një depo të teknologjisë së lartë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR