Filma Me Titra Shqip: Murder Bury Win

90 min 2020 7.5 / 3
Viti: Oct 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.472
Shikime: 2900
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre shokë krijojnë një lojë të cilën synojnë ta ngrenë në vendin e parë si loja më e shitur. Gjërat marrin kthesë të papritur kur pa dashje vrasin partnerin e tyre dhe me principet e lojës mundohet ta kthejnë në krimin perfekt ku do shpëtojnë pa u lagur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR