Filma Me Titra Shqip: Oxygen

100 min 2021 6.9 / 325
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: May 12, 2021
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 348.184
Shikime: 4283
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grua zgjohet në një dhomë kriogjenike duke mos e ditur se si përfundoi atje, dhe ajo duhet të gjejë patjetër një rrugëdalje para se t’i mbarojë oksigjeni.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR