Filma Me Titra Shqip: Romance on the Menu

84 min 2021 6.5 / 4
Kategoria: Romance
Viti: Apr 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.312
Shikime: 4221
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një shefe restoranti, Karolina Uillson të cilës i është lënë trashëgimi nga tezja e saj një kafene në Australi. Gjatë kohës që kalon atje, ajo bie në dashuri me njerëzit dhe vendin, por në veçanti me shefin e kuzhinës së lokalit, Simon Kuk.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR