Filma Me Titra Shqip: The Cure

37 min 2020 8 / 4
Kategoria: Aksion
Viti: May 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.096
Shikime: 4329
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në të ardhmen e afërt, një virus misterioz ka pushtuar një pjesë të madhe të popullsisë së botës. Vajza e mercenarit të Forcave Speciale Noa, është infektuar dhe ky i fundit do bëjë gjithçka për të gjetur kurën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR