Filma Me Titra Shqip: The Paper Tigers

108 min 2021 7.2 / 13
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: May 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.675
Shikime: 3376
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Tre talente të Kung Fu-së tani janë bërë burra të moshës së mesme, gati për t’ju këputur tendinat. Por kur mjeshtri i tyre vritet, ata duhet të manovrojnë me punët e tyre pa perspektivë, detyrat e babait dhe inatet e vjetra, për të marrë hak për vdekjen e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR