Filma Me Titra Shqip: Boxing Helena

107 min 1993 5.1 / 145
Viti: Jun 18, 1993
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.41
Shikime: 6049
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kirurg fiksohet keq pas një gruaje shumë tërheqëse me të cilën kishte pasur një lidhje më parë. Duke mos pranuar faktin që ajo do të largohet, ai i pret gjymtyrët dhe e mban peng në shtëpinë e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR