Filma Me Titra Shqip: Ferry

106 min 2021 7.1 / 44
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: May 14, 2021
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 313.687
Shikime: 3603
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Shefi, e dërgon Ferrin, një mafioz të pamëshirshëm në rajonin e tij të lindjes, për të marrë hak ndaj atyre që sulmuan bandën e tyre. Kur takon Danielën bukuroshe dhe rishfaqen grindjet e vjetra të familjes, Ferri nis të ndiejë se jeta e tij po ndryshon...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR