Filma Me Titra Shqip: Paper Spiders

109 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: May 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.664
Shikime: 3349
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori e hidhur dhe e ëmbël për moshën madhore, nën hijen e sëmundjes mendore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR