Filma Me Titra Shqip: The Scary House

100 min 2020 5.5 / 62
Kategoria: Familje Fantazi Horror
Viti: Oct 30, 2020
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 16.204
Shikime: 4421
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hendrik, një 16 vjeçar të cilit i duhet të largohet nga qyteti për të jetuar në një fshat në jug të Austrisë, së bashku me nënën dhe vëllanë e tij, Edin. Duke qenë se banorët e zonës përhapin fjalë se shtëpia ku ata po qëndrojnë është e pushtuar nga fantazmat, Hendrik përpiqet të zbulojë sekretin e asaj shtëpie.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR