Filma Me Titra Shqip: Those Who Wish Me Dead

100 min 2021 7.2 / 197
Viti: May 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1033.361
Shikime: 5717
Pershkrimi
Një djalosh dëshmitar i një vrasjeje e gjen veten të ndjekur nga dy vrasës në pyjet e Montanas me një ekspert mbijetese të ngarkuar me mbrojtjen e tij, dhe një zjarr pylli duke i kërcënuar që të gjithë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR