Filma Me Titra Shqip: The Three Musketeers

110 min 2011 5.8 / 2100
Kategoria: Aventure Aksion Thriller
Viti: Aug 31, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.604
Shikime: 2929
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Djaloshi i ri gjaknxehtë Dartanjan bashkohet me tre muskëtjerë të papunë, në këtë ribërje të historisë së Alexandre Dumas. Ata duhet të ndalojnë Rishilaun djallëzor dhe të përballen me Bakingamin si edhe tradhtaren Miledin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR