Filma Me Titra Shqip: Scent of a Woman

157 min 1992 7,7 / 1592
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 23, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,366
Shikime: 1958
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës. Ata do të kalojnë peripeci së bashku dhe do të bëhen miq të ngushtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR