Filma Me Titra Shqip: French Exit

113 min 2021 5.9 / 15
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 150.959
Shikime: 2183
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vejushë e shtresës së lartë amerikane dhe djali i saj i llastuar shpërngulen në Paris pasi ajo harxhon paratë e fundit të trashëgimisë së burrit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR