Filma Me Titra Shqip: Wrath of Man

118 min 2021 7.7 / 72
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Apr 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 167.283
Shikime: 8592
Trailer: YouTube
Pershkrimi
H-ja, një personazh i ftohtë dhe misterioz punon në një kompani kamionësh përgjegjës për transportimin e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR