Filma Me Titra Shqip: Made in Chinatown

0 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: May 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.564
Shikime: 2724
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Banditët takohen, kur një djalosh kinez do të bëhet don në mafien italiane.Rezulton se, fitimi i respektit, gjetja e dashurisë dhe zbulimi i identitetit të tij, nuk është i thjeshtë. I duhet të luftojë, për të arritur majën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR