Filma Me Titra Shqip: Initiation

96 min 2021 5.7 / 3
Kategoria: Krim Horror Mister Thriller
Viti: May 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.308
Shikime: 4558
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Universiteti "Whiton" tregon natën e vrasjes së një ylli sportist, duke nxjerrë kështu një lojë të rrjeteve sociale, që i detyron studentët të zbulojnë sekretet e shkollës dhe kuptimin e tmerrshëm të pikëcuditjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR