Filma Me Titra Shqip: Burning Bright

89 min 2010 6.3 / 182
Kategoria: Dramatik Horror Thriller
Viti: Aug 17, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.371
Shikime: 4620
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Është një thriller që përqendrohet tek një vajzë e re dhe vëllai i saj i vogël autik, të cilët bllokohen në shtëpi me një tigër grabitqar, gjatë një uragani.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR