Filma Me Titra Shqip: American Hustle

138 min 2013 6,8 / 4937
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Dec 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,463
Shikime: 872
Pershkrimi
Nje mashtrues, Irving Rosenfeld se bashku me partneren e tij joshese Sydney Prosser , detyrohen te punojne me nje agjent te cmendur te FbI-se Richie DiMaso i cili i fut shume thelle ne boten e korrupsionit dhe te mafias ne New Jersy.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR