Filma Me Titra Shqip: Paddington

96 min 2014 7,1 / 2139
Kategoria: Komedi Aventure Familje
Viti: Nov 24, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,888
Shikime: 3459
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ari Peruan udhëton për në Londër, në kërkim të një shtëpie të re dhe të një mikut të vjetër eksplorues. I humbur dhe i vetëm në Stationin e Padingtonit, ai takohet me familjen e mirë Braun, të cilët i ofrojnë një strehë. Por ndërkohë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR