Filma Me Titra Shqip: Give 'em Hell, Malone

96 min 2009 5.9 / 67
Kategoria: Krim
Viti: Jan 1, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.037
Shikime: 2067
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Malon, një hetues privat ngatërrohet me gangsterë dhe banditë për të mbrojtur një sekret jetësor.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR