Filma Me Titra Shqip: #Lucky Number

80 min 2015 6 / 2
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 1, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.501
Shikime: 2072
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e një të riu vazhdon të pësojë humbje të mëdha, derisa rastësisht ai merr numrin e vjetër të telefonit të një ylli basketbolli me nofkën “Shenjti”. Përmes mesazheve ai fillon të bëhet pjesë e festave luksoze dhe e shoqërisë së lartë. Ai po jeton një jetë të mirë, derisa idhulli i tij e zbulon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR