Filma Me Titra Shqip: The Intern - A Summer of Lust

108 min 2019 5.3 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 1, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.048
Shikime: 9354
Trailer: YouTube
Pershkrimi
FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! Historia e Medit e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes në ShBA drejt Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë e xhirimit të një filmi pornografik me regjisoren Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re, puna, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet. Por shumë shpejt, vajza e ndrojtur tipike amerikane, përjeton një zgjim seksual që nuk e kishte imagjinuar kurrë as në ëndrrat e saj më
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR