Filma Me Titra Shqip: The Legend of Hei

102 min 2019 8.6 / 53
Kategoria: Animacion Fantazi Aksion
Viti: Aug 27, 2019
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 12.294
Shikime: 3528
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në botën e zhurmshme njerëzore, shumë nga goblinët jetojnë në paqe me njerëzimin. Hei, demoni-mace, fillon udhëtimin pas shkatërrimit të shtëpisë së tij në pyll. Me partnerë simpatikë goblinë dhe mjeshtra-njerëz që shfaqen njëri pas tjetrit, Hei është në dilemë se cilën anë duhet të mbajë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR