Filma Me Titra Shqip: Top Secret!

90 min 1984 7.1 / 716
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 8, 1984
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.327
Shikime: 2593
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Niku, një këngëtar rok & roll-i amerikan, bie në dashuri me Hilarin, një heroinë e bukur dhe e ndihmon t'i shpëtojë të atin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR