Filma Me Titra Shqip: Waar

130 min 2013 5.2 / 35
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Oct 16, 2013
Gjuha Origjinale: UR
Popullariteti: 3.424
Shikime: 4834
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky film është i bazuar në përshkrimin e ngjarjeve të vërteta për luftën kundër terrorizmit në Pakistan duke përfshirë sulmin në një Akademinë e Policisë në Lahore në 2009. Major Mujtaba është një ish-oficer i ushtrisë, i cili doli në pension të parakohshëm nga shërbimi. Tani ish-oficerit do t'i duhet t'i vijë dhe një herë në ndihmë vendit të tij, por s'ka për të qenë e lehtë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR