Filma Me Titra Shqip: Yakuza and The Family

136 min 2021 6.3 / 3
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Jan 29, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 16.289
Shikime: 3381
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Babai i Kenji Yamamotos vdiq nga përdorimi i drogës. Jeta e tij ra në dëshpërim. Kenji më pas u bashkua me një sindikatë krimi. Atje, ai takon shefin e bandës, Hiroshi Shibasaki. Hiroshi depërton te Kenji dhe ata krijuan një marrëdhënie si baba dhe bir. Ndërsa koha kalon, Kenji ka familjen e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR