Filma Me Titra Shqip: Cruella

134 min 2021 8.7 / 1775
Kategoria: Komedi Krim
Viti: May 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6813.829
Shikime: 6599
Pershkrimi
Historia që flet për fillimet e Kruela DeVil dhe si u kthye në të ligën e çmendur që njihet në filmat e dalmatëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR