Filma Me Titra Shqip: Feral State

78 min 2021 5 / 2
Kategoria: Thriller
Viti: May 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.185
Shikime: 2981
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Disa të rinj, jetimë dhe të arratisur, “birësohen” nga një ish-marins, i cili krijon me ta një bandë të errët, që tmerron parqet dhe kampingjet e Floridës qendrore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR