Filma Me Titra Shqip: Into the Wild

148 min 2007 7,8 / 6392
Kategoria: Aventure Dramatik
Viti: Sep 11, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,743
Shikime: 1972
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas diplomimit në Emory University, student i lartë dhe atleti Christopher McCandless braktis pasurinë e tij, të gjitha kursimet e tij prej 24.000 dollarë i jep për bamirësi Alaska për të jetuar në shkretëtirë. Përgjatë rrugës, Christopher ballafaqohet me një seri të karaktereve që formësojnë jetën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR