Filma Me Titra Shqip: Sword of Destiny

91 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Mar 30, 2021
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 1.214
Shikime: 3287
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Meng Yang, djali i mjeshtrit të shpatave përballet i vetëm me rreziqet e vendit të tij dhe pasi rritet, vendos të marrë hak për babanë e tij. Babai i tij i lë një shpatë, e cila edhe pse e vjetër, ka shumë vlerë. Meng Yang duhet të shoqërojë Princin drejt Pallatit mbretëror për të marrë fronin. Gjatë rrugës, ata hasin shumë pengesa.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR