Filma Me Titra Shqip: The Mule

103 min 2014 6.3 / 102
Kategoria: Krim Komedi
Viti: Mar 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.15
Shikime: 3284
Trailer: YouTube
Pershkrimi
(Filmi bazohet në ngjarje të vërteta!) Rei Xhenkins futet në trafik droge nga shoku i tij. Pasi ai gëlltit 1 kilogram heroinë në stomak, kapet nga polica dhe detyrohet për ta nxjerrë. Por ai është aq kokë-mushkë saqë e torturon veten duke...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR