Filma Me Titra Shqip: Xtreme

111 min 2021 7.4 / 40
Kategoria: Aksion Aventure Krim
Viti: Jun 4, 2021
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 325.193
Shikime: 4170
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy vjet pas vrasjes së djalit dhe babait të tij, një vrasës në pension vë në lëvizje një plan hakmarrje të hartuar me kujdes kundër vrasësit: vëllain e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR