Filma Me Titra Shqip: Basic Instinct

127 min 1992 6,7 / 1812
Kategoria: Thriller Mister
Viti: Mar 20, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,438
Shikime: 697
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR