Filma Me Titra Shqip: Twist

90 min 2021 6.4 / 85
Kategoria: Krim Dramatik Aksion
Viti: Jan 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 250.245
Shikime: 2870
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një version modern i Oliver Tuist në Londrën bashkëkohore, ku një grup të rinjsh organizojnë një vjedhje të ndërlikuar dhe të rrezikshme të disa prej pikturave më të njohura në botë. Me Michael Caine – fituesin e 2 çmimive Oscar, Lena Headey – aktoren e njohur të Games Of Thrones dhe me muzikë dhe aktrim nga Rita Ora.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR