Filma Me Titra Shqip: The Blues Brothers

133 min 1980 7.7 / 3031
Kategoria: Komedi Aksion Krim
Viti: Jun 16, 1980
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.04
Shikime: 2556
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Jake Blues, i sapodalë nga burgu, vendos të rikthejë bandën e tij të vjetër për të shpëtuar shtëpinë katolike ku ai dhe vëllai i tij Elwood u rritën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR