Filma Me Titra Shqip: Rare Beasts

87 min 2021 5 / 1
Kategoria: Romance Komedi Dramatik
Viti: May 21, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.759
Shikime: 3154
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e jetës së përditshme të një gruaje të thjesht që përpiqet të lundrojë përmes problemeve familjare, vështirësive të lidhjeve romantike dhe dëshirë për të gjetur lumturi dhe kuptim në jetën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR