Filma Me Titra Shqip: Occupation: Rainfall

128 min 2021 6.2 / 14
Kategoria: Fantashkence Aksion
Viti: Jan 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 52.362
Shikime: 3508
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy vite pas ardhjes së alienëve në Tokë, disa të mbijetuar nga Sidnei nisen drejt një lufte kundra tyre për të shpëtuar Tokën dhe njëri-tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR