Filma Me Titra Shqip: North Hollywood

93 min 2021 7.3 / 3
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Apr 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.928
Shikime: 2129
Trailer: YouTube
Pershkrimi
NORTH HOLLYWOOD ndjek Michael (Ryder McLaughlin) ndërsa përpiqet të përgjigjet në pyetjen me të cilën përballet çdo fëmijë i shkollës së mesme kur të diplomohen: Çfarë tjetër? Miqtë më të mirë të Michael tashmë duket se e kanë kuptuar; njëri po shkon në kolegj, dhe tjetri do të punojë, por Michael është kapur diku në mes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR