Filma Me Titra Shqip: Bekas

97 min 2012 6,9 / 30
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 30, 2012
Gjuha Origjinale: KU
Popullariteti: 1,609
Shikime: 892
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky film tregon për dy vëllezër të pastrehë, në Kurdistan, të cilët pasi shohin një pjesë të filmit "Supermani" nisin përgatitjet për të shkuar në Amerikë. Qëllimi i tyre është i thjeshtë: T'i kërkojnë Supermanit të ndëshkojë Sadam Huseinin dhe t'ua kthejë prindërit në jetë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR