Filma Me Titra Shqip: 100% Wolf

96 min 2020 5.8 / 166
Viti: Jun 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 216.575
Shikime: 2752
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Ujk 100% përqendrohet tek Fredi Lupin, trashëgimtar i një familjeje të lashtë njerëzish ujq. I sigurt që do të shndërrohet në një ujk të frikshëm, Fredi do të shokohet kur transformimi i tij i parë nuk shkon siç pritet dhe ai përfundon duke u kthyer në një...pudëll."
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR